Nie tylko pociągiem na Pol’and’Rock Festival 2019

Dobiegła nas przykra wiadomość. Kolej odmówiła podstawienia specjalnych pociągów dla uczestników Pol'And'Rock Festival. Po raz pierwszy od 25 lat. Odpowiadamy.
festiwal

Po tej decyzji ogłosiliśmy, że udostępniamy naszą platformę za darmo. Słowo się rzekło. Specjalna strona dojazdów do na Pol’and’Rock z hopcar.pl znajduje się tutaj. Mimo, że kryzys z pociągami wydaje się zażegnany, podtrzymujemy nasze stanowisko. Dla wielu osób wspólny przejazd samochodem jest nadal lepszą opcją niż podróż pociągiem.

Ogłoszenia na trasie do i z Kostrzyna nad Odrą są zwolnione z opłaty systemowej niezależnie od tego jak daleko i z kim jedziesz. Dotyczy to przejazdów ustawionych w dniach festiwalu, a także tydzień przed i tydzień po. Zostaje Wam tylko zrzutka na paliwo i wielki uśmiech.

Warto zaznaczyć, że im wcześniej dodasz swoje ogłoszenie tym większa szansa, że znajdzie się dla niego druga strona.

Czym jest hopcar.pl?

hopcar.pl to prosty system. Działa na smartfonie i na komputerze przez przeglądarkę. Służy do umawiania na wspólne przejazdy ze znajomymi i nie tylko. Pozwala znaleźć też przyjaciół Twoich przyjaciół – osoby, których nie znasz osobiście, a które zna i poleca ktoś z Twoich bliskich. Kierowcy publikują swoje przejazdy i pasażerowie też. To znacznie ułatwia sprawę.

Mamy nadzieję, że to rozwiązanie wpisze się we wspaniałego ducha pozytywnej, oddolnej samoorganizacji, który od tylu lat przyświeca wydarzeniom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sprostowanie, 2.06.2019

Wcześniej na tej stronie informowaliśmy, że podstawienia pociągów odmówiły PKP. To nie prawda. Oczywiście chodzi o Przewozy Regionalne.
Przepraszamy za tą błędną informację.