A może… nad morze?

Gdy z nieba leje żar, chłodne polskie wybrzeże to chyba najlepsze miejsce na ziemi. Orzeźwiająca bryza, leniwy szum fal i obłędnie miękki piasek to tylko niektóre ze wspaniałości, jakie na Ciebie czekają.
morze

Nie oszukujmy się. Oboje wiemy, że już chcesz tam być. Inaczej nie byłoby Cię tutaj ze mną. Ale teraz pozostaje palące pytanie… jak się tam przedostaniesz?

Dzielenie przejazdu

Jeśli masz własny samochód, to o komfort i szybkość nie musisz się martwić. Ale może da się zrobić coś z wysokim kosztem paliwa? Co powiesz na to, żeby wziąć ze sobą pasażerów i się zrzucić? Nie masz własnego auta? Dlaczego by nie zabrać się z kimś za cenę takiej zrzutki?

Czy jest coś lepszego?

Tak dla kierowcy jak i pasażera, wspólny przejazd to świetna okazja na obopólną korzyść. W kieszeni zostaje więcej pieniędzy, podróż w towarzystwie mija szybciej, można poszerzyć horyzonty i jeszcze to poczucie, że nie zmarnuje się pusty przebieg. Czy może być coś lepszego…? Ależ oczywiście!

Jeszcze lepiej dzielić podróż ze znajomymi! Nie tylko świetnie się bawisz, ale też niesiesz korzyści swoim bliskim. Poza tym przecież nie każdy ma łatwość zawierania nowych znajomości…

I w jednym i w drugim przypadku z pomocą przychodzi hopcar.pl – nasza nowa platforma wspólnych przejazdów. Dzięki niej znajomi mogą się łatwo odnaleźć. Oczywiście, nie ma przeszkód, żeby umówić się na wspólny przejazd z nieznajomymi. Ale to nie koniec!

Są jeszcze dwie ciekawe opcje. Pierwsza – przejazd z osobą, której nie znasz Ty, ale którą zna i poleca Twój znajomy (na zasadzie przyjaciel mojego przyjaciela jest moim przyjacielem). I druga opcja – szczególnie ciekawa dla pań. Jeśli jesteś kobietą, możesz zaznaczyć w systemie by kojarzył Cię tylko z kobietami. Niektóre panie preferują podróż w kobiecym towarzystwie.

Jak maksymalnie wykorzystać system?

No dobrze, ale jak wykorzystać ten świetny system do cna? Oto trzy proste wskazówki:

 • Dodaj wielu znajomych
  Im większa sieć znajomych, tym łatwiej znaleźć wspólny przejazd. Zapraszaj, polecaj, korzystaj. Po zalogowaniu jest opcja „Znajomi”. Ułatwia wysyłanie zaproszeń.
 • Dodaj przejazdy, im wcześniej tym lepiej
  Im wcześniej dodasz przejazd, tym łatwiej się umówić
 • Dodawaj często, nawet gdy z początku nie ma odzewu
  Im częściej będziemy dodawać przejazdy, tym będzie ich więcej, a co za tym idzie łatwiej nam będzie skorzystać

Jak to działa?

System jest bardzo prosty, chyba łatwiej z niego skorzystać niż przeczytać instrukcję, ale oto ona:

 1. Wyszukujesz przejazd lub pasażera.
  • Jeśli taki jest, wysyłasz przez system zaproszenie, a druga strona Ci odpowiada.
  • Jeśli nie znalazłeś drugiej strony, to …
 2. Zamieszczasz swoje ogłoszenie.
  • Możesz publikować zarówno ogłoszenia kierowcy jak i pasażera nic za to nie płacąc. Możesz zamieścić tyle ogłoszeń ile chcesz.

Na czym zarabiamy? Dobra wiadomość…

To nie tajemnica, że system musi się z czegoś utrzymać i że przychody z reklam nie starczają nawet na herbatniki. Dlatego pobieramy opłatę. Ale jest przy tym dobra wiadomość. A w zasadzie trzy dobre wiadomości…

 1. Nie pobieramy opłaty za obecność w systemie ani za umawianie ze znajomymi
 2. Nie pobieramy opłaty za „pierwszy raz”
 3. Nie pobieramy opłaty za przejazdy do 150 km (promocyjnie)

Podsumowując, zapraszamy Cię do tego świetnego systemu, który może ułatwić i uprzyjemnić życie zostawiając przy tym środki na przyjemniejsze wydatki. Co o tym myślisz? Czy to wszystko nie jest fantastyczne?!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.