Інформація


Poznań i okolice

Pilotaż w mieście know-how

System jest nowy i choć można będzie z niego korzystać w całej Polsce, to początkowo koncentrujemy się na dotarciu do jak największej liczby osób w Poznaniu i okolicach.

alt
Водій

Kierowcy

Zabieraj pasażerów i oszczędzaj na paliwie

Regularna trasa? Dodaj przejazd powtarzalny i miej ustawienia z głowy! Inni użytkownicy mogą się do Ciebie na całą serię lub na pojedyncze przejazdy! Czy Ty też możesz wyszukiwać pasażerów i ich zapraszać? Oczywiście!


Pasażerowie

Oszczędzaj czas i pieniądze na wspólnych dojazdach.

Dojeżdżasz regularnie tą samą trasą? A może jedziesz tylko raz? Dodaj bezpłatnie poszukiwany przejazd i pozwól kierowcom Cię zaprosić! Czy możesz też wyszukać kierowcę i się do niego zgłosić? Oczywiście!

Пасажир
citrus

Co nas odróżnia?

System skupia się na rozwiązaniu problemu powtarzalnych przejazdów

Sposób działania jest trochę inny w pozostałych systemach. Jesteśmy przekonani, że nasze kojarzenie kierowców i pasażerów może być łatwe i skuteczne. Szczegóły już wkrótce.


O hopcar.pl

System wspólnych przejazdów

hopcar.pl to system do umawiania na wspólne przejazdy. Tutaj kierowcy i pasażerowie mogą się odnaleźć i połączyć siły by razem oszczędzać na dojazdach. Ekonomia współdzielenia i nowe technologie pozwalają nam żyć dostatniej.


Oferta dla firm

Integracja pracowników i więcej w ich kieszeniach

Firma moze wykupić pełen dostęp dla swoich pracowników. Inną opcją jest współfinansowanie dostępu do systemu. Część opłaty pokryje wtedy firma, a część pracownik.


Opłaty za system

Warto zapłacić za coś dobrego

Nic nie tracisz. System jest płatny, ale dopiero kiedy odnosisz korzyść. Szukasz przejazdów bez opłat. Publikujesz przejazd również bezpłatnie. Opłata jest pobierana dopiero w momencie umawiania się na przejazd.


Opłaty za przejazd

Kierowcy i pasażerowie dzielą się kosztami

Pasażerowie i kierowcy rozliczają się ze sobą. Kierowcy podają wysokość opłaty podczas publikacji przejazdu i kiedy wysyłają zaproszenie do pasażera.